Jaunumi

2016-09-29

Minilic Herbaver - efektīvs laizāmais sāls

.
Laizāmais sāls: zarnu parazitožu efektīvai kontrolei; apmierina laizīšanas nepieciešamību atgremotājiem; nodrošina dzīvniekam nepieciešamās minerālvielas; drošs bioloģiskajām lauksaimniecībām.

Paredzēts telēm, slaucamām govīm, gaļas liellopiem, kā arī mazajiem atgremotājiem (aitas, kazas). Unikāls minerālvielu un mikroelementu maisījums nodrošinās dzīvniekam tā fizioloģiskās uztura vajadzības. Papildus pievienoti cukuri, kas īpaši nepieciešami ir labvēļigajai spurekļa mikroflorai, lai veicinātu labāku barības izmantošanu un sagremošanu. Pateicoties īpašajam sastāvam: ķiploks, timiāns, vērmeles, papardes, balanda, biškrēsliņš, ķirbju u.c. ārstniecisko augu efektam, produktam ir unikālas antiparazītiskas īpašības. Pateicoties īpašajai patentētajai CalyPac metodei, produktu ir viegli uzglabāt un lietot. Tas nebojājas un nedeformējas laika apstākļu ietekmē. Herbaver īpaši ietecams ganību sezonā.

Lietošanas instrukcija:
Spaini atstāj brīvi pieejamā vietā reizi mēnesī uz 5-10 dienām. Pēc aizvākšanas, spaini var lietot atkal nākamajā mēnesī. Vidējais patēriņš dienā ir 100 g uz liellopu un 20g uz mazo atgremotāju. Uz 15 liellopiem vai 50 mazajiem atgremotājiem mēnesī nepieciešams 15 kg produkta.


Vairāk info: Inese, T. 20005613, inese@vet-med.lv

Bezmaksas tālrunis Piegāde Latvijā